Hydraulik Częstochowa 24/7

Usuwanie awarii hydraulicznych

Usuwanie nieszczelności i wycieków

Przepychanie rur odpływowych

Pogotowie hydrauliczne 24h

O mnie

Pogotowie hydrauliczne 24h specjalizuje się w całodobowym usuwaniu awarii hydraulicznych na terenie Częstochowy, zajmuję się usuwaniem wycieków, naprawami hydraulicznymi oraz awaryjnym udrażnianiem rur, WC, odpływów, toalet, brodzików, przepychaniem kanalizacji. Posiadam stosowany sprzęt mechaniczny i ciśnieniowy, którym usunę każdy zator począwszy od umywalki na kanalizacji zewnętrznej czy szambie kończąc. Obsługuję osoby prywatne, bloki, kamienice, domki jednorodzinne a także administratorów osiedli, wspólnoty mieszkaniowe, sklepy, markety, hotele. Usługi wykonuję tanio i solidnie.

Pogotowie hydrauliczne 24h jest do Twojej dysopzycji w nagłych usterkach, które grożą zalaniem mieszkania czy zniszczeniem posiadanego mienia. Woda bardzo szybko potrafi wyrządzić duże szkody, więc zawsze wtedy kiedy konieczne jest szybkie działanie, pogotowie hydrauliczne jest gotowe by Ci pomóc. Podobnie jest w przypadku niedrożnych rur, które uniemożliwiają normalne korzystanie z toalety, wanny, zlewu czy prysznica.

Zapraszam do kontaktu tel. 793980170

Oferta

Usuwam awarie hydrauliczne, przecieki, nieszczelności, naprawiam uszkodzone instalacje wodne i kanalizacyjne, udrażniam zapchane rury i WC, przepycham kanalizację spiralami lub ciśnieniowym wuko, czyszczę odpływy, odtykam przyłącza do szamb w domach jednorodzinnych, udrażniam umywalki, brodziki, toalety, czyszczę piony kanalizacyjne i poziome odcinki rur, i wiele innych.

Przepychanie zlewu
Przepychanie zlewu
Udrażniam zlewy rury odpływy
Udrażnianie kanalizacji wuko
Odtykam przyłącza do szamb studni mocnym wuko
Przepychanie WC
Udrażniam zapchane WC spiralami lub ciśnieniowym wuko.

Cennik

Ceny za usługi hydrauliczne są zróżnicowane. Na cennik świadczonych przeze mnie usług wpływ ma m.in. stopień trudności zlecenia, które jest do wykonania. Przy ustalaniu cen ważne jest także to, czy wlicza się w nie materiały wykorzystane do realizacji prac hydraulicznych. Cennik jest konkurencyjny – obejmuje zarówno drobne usługi hydrauliczne, jak i bardziej skomplikowane prace.

Działam na terenie Częstochowy i miejscowościach ościennych

Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny, Starcza. Żołędowo, Osielsko, Mąkowarsko, Koronowo, Osówiec, Sicienko, Murowaniec, Białe Błota, Tryszczyn, Koronowo, Ciele, Białe Błota, Kotomierz, Borówno, Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska, Czarże, Dąbrowa Chełmińska, Wtelno, Koronowo i inne miejscowości.

Kontakt

Pogotowie wodno-kanalizacyjne zlokalizowane jest w centrum Częstochowy.
Dojeżdżam w ciągu 50 min od zgłoszenia.
Hydraulik Częstochowa 24/7.

793 980 170

Kontakt24/7

Płatność gotówką

Zapłać gotówką

© Hydraulik365 | Wykonanie IT-Poland